Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Chaty a chalupy » Trhanov » Rekreační Chalupa v Podšumaví
A2813

Rekreační Chalupa v Podšumaví

Rekreační Chalupa v Podšumaví

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Český les, Domažlicko, Tachovsko
Adresa: Trhanov 109, 345 33, Trhanov
Telefon 1: +420 379 794 512
Mobil 1: +420 602 189 723
Web: http://www.chata-hurka.wz.cz
E-mail: email
Počet lůžek:10

Nabízíme rekreační pobyty až pro 10 osob v útulné chalupě ležící na úpatí Šumavy.

Najdete tady vše co potřebujete k tomu, aby jste na několik dní opustili stres velkoměsta a vychutnali si zdravý, čerstvý vzduch a pokochali se krásou české země.

V přízemí jsou dva pokoje, jeden čtyřlůžkový a druhý dvoulůžkový. Samozřejmě myslíme i na Vaše nejmenší pro které je připravena dětská postýlka.

V podkroví jsou též dva pokoje, oba dva dvoulůžkové a k jednomu z nich náleží balkon ze kterého je krásný pohled na nedalekou vesnici Němčice.

Všechny pokoje jsou vytápěny elektrickými přímotopy.

S ubytováním jsme nezapomněli ani na Vaše domácí mazlíčky, po domluvě si s sebou na dovolenou můžete vzít i Vašeho čtyřnohého přítele.

Ve velké kuchyni, v přízemí, najdete vše co budete při vaření potřebovat, elektrický sporák s troubou, hrnce, pánve, nádobí, příbory... a kam s tím vším po dobrém jídle? No přeci do myčky!

Přímo z kuchyně se dostanete do velikého obývacího pokoje, kde můžete shlédnout Váš oblíbený televizní seriál nebo v klidu posedět u kávy.

Herna: místo, kde jistě zažijete mnoho příjemných chvil nejen u ping-pongu nebo kulečníku, ale také u otevřeného krbu, který vytvoří romantickou atmosféru během večerů strávených na této chalupě.

Naší chloubou je nově vybudovaný vinný sklípek.

Dále je k dispozici krytý vyhřívaný bazén, sauna a antukový tenisový kurt standardních rozměrů. Ani rybáři a velcí romantici nepřijdou zkrátka, tři sta metrů za chalupou leží soukromý rybníček u kterého můžete nejen rozjímat, ale i chytat ryby.

Okolní nádherná příroda a krásné prostředí Pošumaví přímo lákají k dlouhým procházkám po okolních lesích a cyklistickým výletům za krásami české země.
Nabídka služeb v okolí: