Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Apartmány » Malá Morávka » Ljuba Kielarová
A2763

Ljuba Kielarová

Ljuba Kielarová

Typ ubytování: Apartmány

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: Malá Morávka 238, Malá Morávka
Mobil 1: +420 732 229 543
Web: http://www.kielarova.ecn.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:25

Co vám nabízíme
Vážným problémem člověka začínajícího 21. století je ztráta kontaktu s přírodou. Cestovní ruch ve vyspělých částech Evropy na tento fakt pružně reaguje zcela novou formou aktivního odpočinku agroturistikou. Ani my nechceme být pozadu a proto jsme pro vás připravili atraktivní nabídku prožití dovolené uprostřed nejzachovalejších hor České republiky – Jeseníků.

Zdejší kraj poskytuje možnost celoročního sportovního vyžití. Od jara do podzimu je to nepřeberné množství tras pro pěší turistiku a cykloturistiku. Projížďky na zapůjčeném kole nebo pokud si přivezete své rádi vám ho uschováme. Milovníci sauny a stolního tenisu si také přijdou na své.V horkých letních měsících se můžete koupat v nedalekých přírodních rybnících nebo na přehradě Harta. V okruhu do 15 km jsou také dva kryté plavecké bazény.
V zimě můžete využít služeb lyžařských areálů nebo upravených běžeckých tratí. Odpoledne je možno v případě pěkné sanice vyjet i na projížďku v saních.

V okolí je možno bezpečně sáňkovat a budovat sáňkařské dráhy. Pro příjemné večery je vám k dispozici společenská místnost s televizí, krbem a klavírem. Pro volné chvíle nabízíme spousty knih a časopisů.

Pro ubytování slouží našim hostům čtyři pokoje - dva s vlastním a dva se společným sociálním zařízením. V jednom z nich je také kuchyňský kout, ve kterém si můžete uvařit. Pokud přijmete naše "pozvání ke stolu", rádi vám uvaříme, včetně speciálních přání některých diet nebo vegetariánské stravy. Vaříme "v jednom hrnci" pro nás i naše hosty. Rádi vám předáme recepty jídel, která vám budou chutnat. Naučíme vás péct vynikající vánočku nebo vánoční štolu. V létě jsou našimi hosty oblíbené borůvkové knedlíky, v zimě pak borůvková marmeláda nebo koláč.

Snídaně podáváme formou "švédského stolu", večeře pak vše v mísách na stůl a každý si nabere na kolik má chuť a kolik sní. Po večeři je pak moučník a káva nebo čaj podle chuti.Naše farma je zavedena jako rodinná a proto se celá naše rodina (děti pokud jsou doma – studují mimo) starají o to, aby se hosté cítili jako doma.


Jelikož se snažíme být ohleduplní k životnímu prostředí nakupujeme nápoje ve vratných skleněných obalech. Ty jsou zároveň po celou dobu k dispozici našim hostům.

V celém objektu platí přísný zákaz kouření. Máte si také možnost sebou vzít své mazlíčky: čistotné pejsky, želvy, andulky apod. V objektu používáme domácí obuv.

V obci jsou tři velmi dobře zásobované obchody, čerstvé pečivo je běžně v sobotu i v neděli. Dobrou kuchyni nabízí i několik místních restaurací. Pod většinou vleků je také v zimním období možnost občerstvení nebo posily.
Nedaleko jsou Lázně Karlova Studánka, Jeseník a Velké Losiny s termálním koupalištěm. Ve Velkých Losinách je také zámek a výrobna ručního papíru s muzeem.
Další velké množství kulturních památek vám nabídneme podle vašich požadavků přímo na místě.

Lze podniknout také výlety do nedalekého Polska, například k Otmuchovským jezerům.
Vlastníme rovněž mikrobus, kterým jsme schopni odvézt hosty na vzdálenější místa, odkud pak mohou dojít na farmu. Zajišťujeme také převoz hostů a zavazadel, praní prádla.
V lesích můžete sbírat lesní plody a houby, které si můžete přímo u nás zpracovat a odvézt domů.
Milovníkům jezdeckého sportu nabízíme k projíždce naše huculské koně. V okolí 2-5 km jsou pak přímo jezdecké oddíly. Vyrostl zde a nyní tráví svůj "důchod" i legendární Železník


V některých rybnících a na přehradě Harta je možno lovit ryby na povolenku. V případě, že chcete lovit zvěř, je možno zajistit i povolenku k odstřelu.
Manžel pracuje jako lesník (dnes mistr lesní výroby) a rád doprovází naše hosty na večerní čekanou.
Co si od nás můžete odvézt na památku? Nabízíme malebné obrazy Jeseníků a okolí Malé Morávky od výtvarníka pana Vladimíra Holubce, jeho díly je vyzdobena i společenská místnost. Rádi vám domluvíme návštěvu u kováře, keramiků a jiných šikovných lidí v okolí.

NOVINKA
Nemáte vlastní nemovitost, ale rádi byste rádi častěji vyrazili do přírody? Nechcete se vázat na svou nemovitost finančně a pracovně? Hledáte ubytování pro svou rodinu, přátele, zaměstnance? Právě k vám přicházíme s touto novinkou. Je tu pro vás celoroční pronájem apartmánů v Jeseníkách.

Ke klidné dovolené i celoročnímu pronájmu nabízíme od ledna 2005 nové apartmány. Dvě ložnice, kuchyňský a odpočivný kout, sociální zařízení v uzavřeném apartmánu. Možnost vlastního vaření. Pro mládež ve spacáku množstevní sleva. Cena za apartmán 1.500,- Kč na noc, celoroční pronájem dohodou.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Ljuba Kielarová na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Jeseníky, Rychlebské hory - Apartmány


facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3376 / Webkamery: celkem 1088
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl