Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » České Budějovice » Garni Hotel Alton
A4401

Garni Hotel Alton

Garni Hotel Alton

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Na Nábřeží 14, České Budějovice
Mobil 1: +420 602 421 004
Web: http://www.altonhotylek.cz
E-mail: email
Počet lůžek:14

Nabízím vám ubytování v Garni hotelu ALTON v Českých Budějovicích, původně provozovaném pod jménem AT Pension. Garni hotel ALTON se nachází v bezprostřední blízkosti centra města, asi pět minut pěšky od náměstí, v krásné, absolutně tiché části města, na břehu řeky Malše. Ubytování v Garni hotelu ALTON tak v sobě spojuje pohodlí města s jeho kulturními možnostmi a službami s klidným a tichým pobytem, srovnatelným s pobytem na vsi.

V ALTON hotýlku jsou pro vás k disposici dvě apartma s příslušenstvím, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi, každé apartma tedy nabízí pohodlné ubytování pro čtyři osoby.

Vedle obou apartmánů jsou připraveny také tři samostatné dvojlůžkové pokoje s příslušenstvím.

Celý Garni hotel ALTON prošel v nedávné době celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí.

K disposici máte chladničky jako minibar, s nealko nápoji a pivem Budvar, který České Budějovice proslavil po celém světě. Pro milovníky vína je připraveno vedle sektu i červené a bílé jakostní víno z Chile, Kalifornie nebo Australie.

V prostorách Garni hotelu ALTON jsou vystavena i umělecká díla - original obrazy pražského malíře pana Josefa Doláka. A pokud vás nějaký z vystavených obrazů osloví, může být i váš.

Pro větší pohodlí hostů nabízí Garni hotel ALTON bezplatnou dopravu z nádraží do hotýlku a po skončení ubytování také zpět z hotýlku na nádraží.

Nabídka služeb v okolí: