Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Karlovy Vary » Gejzír
A939

Gejzír

  • Gejzír
  • Gejzír 2

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Slovenská 5A, Karlovy Vary
Telefon 1: +420 353 222 662
Telefon 2: +420 353 235 145
Web: http://www.hotelgejzir.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:70

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňských měst v Evropě s dvanácti minerálními prameny s množstvím budov v klasicistním stylu. Jsou také střediskem výroby světoznámého skla a porcelánu.

Hotel GEJZÍR Karlovy Vary Vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopen lázeňskými lesy a parky, uprostřed tenisového areálu se 14 tenisovými dvorci a s přilehlou tenisovou halou se dvěmi dvorci.

V hotelu nabízíme ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo čtyřech jednolůžkových pokojích. Sprcha, WC, barevný televizor a telefon v každém pokoji jsou samozřejmostí.

Hotelová restaurace je otevřena po celý den, v příjemném prostředí si můžete vybrat ze širokého sortimentu teplých a studených jídel se specialitami české kuchyně i alkoholických a nealkoholických nápojů.

Salonek hotelu nabízí vhodné prostředí k pořádání společenských akcí, seminářů, rautů, svatebních a rodinných oslav.

Parkování je uzavřené v areálu hotelu.

Služby hotelu GEJZÍR sauna, masáže, zajištění možnosti balneo, tenisová hra pro jednotlivce i kolektivy (trenéři i sparring partneři jsou k dispozici), kulečník, šachy, možnost hrát golf, rybařit, plavat aj.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: