Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Ostrov » Hotel Krušnohor
A3079

Hotel Krušnohor

  • Hotel Krušnohor
  • Hotel Krušnohor 2
  • Hotel Krušnohor 3
  • Hotel Krušnohor 4
  • Hotel Krušnohor 5
  • Hotel Krušnohor 6

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Krušnohorská 1196, 363 01 Ostrov, Ostrov
Telefon 1: +420 353 844 067
Mobil 1: +420 777 662 602
Web: http://www.westbohemiahotels.cz
E-mail: email
Počet lůžek:56

Hotel Krušnohor je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel. Leží v klidné části města.Hotel nabízí ubytování ve 24 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 3 apartmánech, které byly v roce 2000 kompletně renovovány.Na každém pokoji je k dispozici TV,SAT,sprcha (vana),WC a telefon s přímou volbou. Hotelová recepce s 24 h provozem Vám dále nabízí tyto služby: směnárna,prodej suvenýrů,trezor pro uschovu ceností, rezervaci vstupenek, letenek a průvodcovských služeb. Hlídané parkoviště se nachází zhruba 400m od hotelu a hostům je na vyžádání poskytnut bezplatný transfer. Hotel je ideálním startovním bodem pro podnikání výletů do okolí.


Okolí :
Lokalizace úpatí i vrcholů Krušných hor, bezprostřední přítomnost lázeňství či historické, ale i současné vazby na Německo, činí z regionu ostrovska lákavou destinaci. Jde o oblast, která návštěvníkům předkládá a nabízí celou řadu zajímavostí.

Tipy na výlet :
Milovníkům přírody, turistům a příznivcům letních i zimních sportů a rekreací - množství tras, úkazů a lokalit jako např., nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec ( 1244 m n.m. ) a nejvýše položené městečko ve střední Evropě Boží Dar ( 1028 m n.m.) s jeho rašeliništěm. V zimě pak kilometry upravených běžeckých tras i sjezdovky a lanovky horských středisek Abertamy, Pernink, Boží Dar, Horní Blatná, Jáchymov. Dále pak nejznámější lázeňské město Karlovy Vary ( 7km ) a hrad Loket.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: