Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Hotely-Hostely » Podivín » Hotel Arcade
A3961

Hotel Arcade

Hotel Arcade

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Podyjí, Lednicko-valtický areál
Adresa: Masarykovo nám. 224, 691 45 Podivín, Podivín
Telefon 1: +420 519 344 236
Telefon 2: +420 519 345 102
Web: http://www.hotelarcade.cz
E-mail: email
Počet lůžek:19

Hotel patří do kategorie *** hotelů. Díky tomu, že hotel je menší - spíše "rodinného charakteru" poskytuje příjemné a velmi klidné prostředí. Apartmenty se skládají z dvojlůžkové ložnice, dále vybaveného malé obývací části. Mezi ložnicí a obývací částí je umístěno soc. zařízení.
Apartmán č.5, je tvořen velkou členitou místností se spojeným dvojlůžkem bez přistýlky a samostatnou místností, ve které je sociální zařízení. Apartmán č.10 má navíc jedno samostatné lůžko. Největším je apartmán č.9, který se skládá z místnosti se spojeným dvojlůžkem, a dále dvou místností, každá se samostatným lůžkem a s možností přistýlky. Sociální zařízení tohoto apartmánu je umístěno do místnosti, která je přístupná z chodbičky spojující jednotlivé pokoje apartmánu. Apartmány jsou rozlohou větší než pokoje a jsou vybaveny stylovějším zařízením.
Hotel je otevřen nonstop po celý rok. Pokud předpokládáte příjezd k ubytování později, než do 23 hod., žádáme Vás o telefonické sdělení této skutečnosti.
Hosté mohou parkovat automobily a motocykly na uzavřeném parkovišti hotelu. Hoteloví hosté též mohou využít hotelového dvoru a strávit na něm velmi pěkné odpolední či večerní "piknikové" chvilky. Pokoje jsou umístěny v části budovy, směřující do dvora hotelu. Přízemní patro pokojů je spojeno arkádovým průchodem a horní patro krytým ochozem dekorovaným dřevem.

Nabídka služeb v okolí: