Českem s námi » Ubytování » Praha » Hotely-Hostely » Praha » HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA
A4683

HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA

  • HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA
  • HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA 2
  • HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA 3
  • HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA 4
  • HOTEL AMBASSADOR - ZLATA HUSA 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Praha
Adresa: Pod turnovskou tratí 3, Praha
Telefon 1: +420 281 864 790
Telefon 2: +420 281 860 596
Mobil 1: +420 608 364 250
Web: http://www.accommodationinczech.com/hotel-ambassador-zlata-husa-praha/
E-mail: email
Počet lůžek:200

Luxusní secesní hotel se nachází na Václavském náměstí, přímo v obchodním a turistickém centru Prahy. Díky své jedinečné poloze jsou odsud všechny turistické zajímavosti snadno dostupné.

Hotel nabízí celkem 162 komfortně zařízených pokojů. Pokoje kategorie single, double a suit jsou všechny klimatizované a poskytují veškerý luxus pětihvězdičkového hotelu. K vybavení pokoje patří minibar, telefon, satelitní TV, fax, přístup na internet, trezor a fén. Pro chvilky relaxace v soukromí jsou připraveny mramorové koupelny s masážními vanami a sprchami.

V budově hotelu jsou k dispozici dvě restaurace a bar. Restaurace Halali nabízí nepřeberné množství rybích specialit a specialit mezinárodní kuchyně. Její kapacita je 100 osob a je určena zejména pro večerní posezení. Plzeňská rychta s kapacitou 200 osob nabízí typické domácí lahůdky , které můžete zapít jedním z mnoha druhů českých piv. Lobby bar je navštěvován hlavně díky svému širokému sortimentu občerstvení a nápojů.

Pokud máte zájem o pořádání společenských akcí, konferencí, seminářů nebo školení, hotel nabízí široký výběr z konferenčních prostor s celkovou kapacitou 1500 osob. Všechny místnosti jsou vybaveny špičkovou technikou, která zajistí Vaši maximální spokojenost a pohodlí.

Pro Vaši zábavu jsou nepřetržitě připraveny luxusní podniky uvnitř hotelu. Pro milovníky hazardu je k dispozici Casino V.I.P. Club, lehké rozptýlení Vám přinese návštěva Night Club Goldfingers, noční podnik se špičkovými tanečnicemi. Hotel nabízí další služby, jako jsou fitness, thajské masáže, kadeřnictví či beauty salon.
Nabídka služeb v okolí: