Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Hotely-Hostely » Služátky » Hotel Farma
A2926

Hotel Farma

Hotel Farma

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Vysočina
Adresa: Služátky 25, 393 01 Pelhřimov, Služátky
Telefon 1: +420 565 327 127
Telefon 2: +420 565 327 128
Web: http://www.motel-farma.cz
E-mail: email
Počet lůžek:46

V našem podniku je Vám k dispozici 24 pokojů, z toho 22 je dvoulůžkových a 2 jsou jednolůžkové. Téměř ve všech pokojích je možnost přistýlky.

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, šatní skříní, psacím stolem s židlí, jedním či dvěma lůžky s kvalitními matracemi, televizí se satelitním příjmem, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu, vysoušečem vlasů atd. Na požádání Vám rádi poskytneme další polštář i přikrývku, župan či dětskou postýlku.

Ubytovaným hostům nabízíme dostatečný počet parkovacích míst pro auta i autobusy, a na požádání i uzavřené parkoviště ve dvoře.

Recepce pro ubytování je umístěna v hotelové budově s kavárnou a je otevřena denně od 6.30 do 23 hod.

V recepci naleznete dvojjazyčně hovořící personál, který Vám kromě služeb spojených s ubytováním nabídne i další služby, např. bezpečné uchování zavazadel pro přijíždějící či odjíždějící hosty, praní a žehlení oblečení nebo uložení cenností v centrálním trezoru. Recepce plní i funkci informačního centra (mapy regionu i kraje, různé informační a propagační materiály Pelhřimovska, vyhledávání požadovaných informací na Internetu, kopírování, skenování a použití faxu).
Náš podnik je oficiálně certifikovaný v kategorii Hotel Standard (Hotel ***).
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: