Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Penziony » Hutisko-Solanec » Beskydy - Penzión Eva

v okolí objektu Beskydy - Penzión Eva

Nacházíte se na stránce objektu Beskydy - Penzión Eva na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Hutisko-Solanec.

Kategorie penziony: Penziony Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 9043x

Zobrazit všechny penziony
Beskydy - Penzión Eva

Beskydy - Penzión Eva

Penziony » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hutisko-Solanec Penzión Eva se nachází v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd a je ideální pro rekreaci rodin i pro pobyt dětí (prázdninové pobyty, školy v přírodě). V zimě je vhodný pro lyžařské pobyty (mnoho lyžařských vleků v okolí - SKIBUS zdarma, značené trasy pro běžky). Letní sezóna nabízí koupání v místě, houbaření, cykloturistiku a mnoho dalších sportovních aktivit. Dále zajišťujeme soustředění sportovních oddílů, ozdravné pobyty nebo společenské akce (oslavy, svatby, svátky, životní jubilea, školení atd.). Klidné prostředí jedné z civilizačně nejméně dotknuté oblasti v naší vlasti upřednostňuje náš penzión i k rehabilitaci a upevnění zdraví našich návštěvníků. Pobyt je zajišťován s celodenním stravováním jak v letním, tak v zimním období. Vynikající kuchyň, restaurace, volejbalové hřiště, kulečník, šipky, stolní tenis, houpačky a pískoviště pro děti i místo pro táborový oheň jsou Vám kdykoli k dispozici, stejně jako ochotný personál našeho penziónu. V blízkém okolí penziónu naleznete mnoho příležitostí k poznání četných kulturních památek, společenských center a přírodních krás Beskyd. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a najdete k nám cestu po celý rok.
A1009 kapacita: 36 lůžek

Ubytování v okolí objektu Beskydy - Penzión Eva Webkamery v okolí objektu Beskydy - Penzión Eva
 

v okolí 20 km od objektu Beskydy - Penzión Eva:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Beskydy - Penzión Eva" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Hutisko-Solanec.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3087 / Webkamery: celkem 977
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha