Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Penziony » Pardubice » PENSION AUSTRIA

v okolí objektu PENSION AUSTRIA

Nacházíte se na stránce objektu PENSION AUSTRIA na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Pardubice.

Kategorie penziony: Penziony Pardubicko, Východní Čechy     Zobrazeno: 6146x

Zobrazit všechny penziony
PENSION AUSTRIA

PENSION AUSTRIA

Penziony » Pardubicko, Východní Čechy » Pardubice Součástí objektu je pension AUSTRIA. Šest dvoulůžkových pokojů je vybaveno veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televize i se satelitním připojenim, internet na pokoji zcela zdarma. Jeden z pokojů je s bezbariérovým přístupem a zařízením.V objektu máte možnost využití tří nadstandartních mezonetových plně vybavených apartmánů vhodných zejména pro dlouhodobější pobyty. Parkování ve dvorním traktu budovy za uzamykatelnou branou. Ráno jsou pro Vás připravovány snídaně v evropském stylu, cena je již zahrnuta v ceně ubytovaní. Ptáte se proč právě Austria? Prostory zdejšího pensionu a restaurantu sloužily již v historii jako zájezdní hostinec k přenocováni pro obchodní cestující na trase mezi Prahou a Vídní. Přijďte i Vy! Čeká Vás příjemné prostředí i personál. Vážíme si Vaší důvěry.
A1047 kapacita: 23 lůžek

Ubytování v okolí objektu PENSION AUSTRIA Webkamery v okolí objektu PENSION AUSTRIA
 

v okolí 20 km od objektu PENSION AUSTRIA:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Pardubicko, Východní Čechy dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "PENSION AUSTRIA" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Pardubice.facebook

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3335 / Webkamery: celkem 941
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament