Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Český Krumlov » Hotel The Old Inn

v okolí objektu Hotel The Old Inn

Nacházíte se na stránce objektu Hotel The Old Inn na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Český Krumlov.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jižní Čechy     Zobrazeno: 6633x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel The Old Inn

Hotel The Old Inn

Hotely-Hostely » Jižní Čechy » Český Krumlov Hotel Old Inn je situován přímo na náměstí půvabného historického města Český Krumlov, které je, jako jedno z mála českých měst, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Hotel The Old Inn poskytuje ubytování v komfortně vybavených 52 pokojích a celkovou kapacitou 94 lůžek zahrnujících koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, televizi se satelitním příjmem, telefon a minibar. V našich restauracích hosté naleznou příjemné posezení a občerstvení s rozmanitou nabídkou jídel z české i mezinárodní kuchyně. Speciální pokrmy jsou připravovány na otevřeném ohni a podávány ve stylové krčmě, která je situována v katakombách s unikátními klenbami ze 13. století. Pět minut chůze od hotelu se nachází sesterský 5-hvězdičkový hotel Růže, jehož služby Vám jsou k dispozici. Jsou to například bazén, sauna, solárium, masáže, posilovna, kadeřnictví a hotelové restaurace. Personál oblečený do historických kostýmů je připraven splnit veškerá Vaše přání.
A110 kapacita: 105 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel The Old Inn Webkamery v okolí objektu Hotel The Old Inn
 

v okolí 20 km od objektu Hotel The Old Inn:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Hotel The Old Inn No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3202 / Webkamery: celkem 985
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha