Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Chaty a chalupy » Kořenov » Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata

v okolí objektu Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata

Nacházíte se na stránce objektu Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Kořenov.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 10630x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata

Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata

Chaty a chalupy » Jizerské hory, Frýdlantsko » Kořenov Příjemnou dovolenou v Jizerských horách můžete prožít v klidném prostředí klasické horské chalupy. Ubytování Vám nabízíme ve 2 a 4 lůžkových pokojích. Chata vznikla rekonstrukcí bývalé horské chalupy nad Václavíkovou studánkou. Nachází se na trase mezi Kořenovem a Jizerou. Chata Vás zaujme svou přátelskou a pohodovou atmosférou s čistě domácí kuchyní. Vaříme dle Vašeho přání i pro vegetariány. Prozradíme Vám, že dovolená na Zemanově chatě je vhodná pro všechny hosty s alergií na civilizaci. Vzduch, který zde budete dýchat, je bez jakéhokoli kouře včetně kouře cigaretového. Pro kuřáky je vyhrazen kuřácký koutek před chalupou. Užijete si zde zimní sporty. Magistrála pro běžkaře se nachází hned pod chalupou, nejbližší sjezdovky do 10 minut. V létě můžete vyrazit pěšky i na kole na výlety do Jizerek, Harrachova či Liberce. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a volejte 602 102 612, nebo navštivte sekci rezervace!
A1109 kapacita: 16 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata Webkamery v okolí objektu Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata
 

v okolí 20 km od objektu Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chalupa Václavíkova studánka - Zemanova chata" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Kořenov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3060 / Webkamery: celkem 978
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha