Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Penziony » Hora Svatého Václava » Penzion Pohoda

v okolí objektu Penzion Pohoda

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Pohoda na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Hora Svatého Václava.

Kategorie penziony: Penziony Český les, Domažlicko, Tachovsko     Zobrazeno: 6278x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Pohoda

Penzion Pohoda

Penziony » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hora Svatého Václava Penzion je situován do malebného kraje Českého lesa. Do kraje, který si uchoval něco z idyly starých časů, kde nepracují továrny, doly a nehyzdí ho gigantická díla budovatelské minulosti viz. historie. Zde můžete jen tak lenošit a čerpat nové síly, nebo se věnovat turistice a to jak pěší, tak zejména cykloturistice, sportovat, houbařit atd. atd. Pension má 9 pokojů s kapacitou 30 míst. Pokoje jsou 2-lůžkové, 3 lůžkové a 4-lůžkové s vlastním WC a sprchovým koutem. Součástí dvou pokojů je i malá kuchyňka. V pensionu se dále nachází restaurace s krbem a výbornou domácí kuchyní,kulečník, stolní tenis, úschovna kol, zahrada s venkovním posezením, dětským hřištěm, ohništěm a fotbalovým hřištěm.
A112 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Pohoda Webkamery v okolí objektu Penzion Pohoda
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Pohoda:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Český les, Domažlicko, Tachovsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Hora Svatého Václava se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Penzion Pohoda" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3206 / Webkamery: celkem 985
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha