Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Hotely-Hostely » Litoměřice » Hotel Koliba

v okolí objektu Hotel Koliba

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Koliba na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Litoměřice.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely České středohoří, Máchův kraj     Zobrazeno: 6590x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Koliba

Hotel Koliba

Hotely-Hostely » České středohoří, Máchův kraj » Litoměřice Rodinný hotel ležící na okraji okresního města Litoměřice ,vzdáleného pouze 60 km od hlavního města Prahy. Litoměřice se nachází v překrásné krajině lemované dvěma našimi největšími řekami – Labem a Ohří. Hotel nabízí celou řadu služeb. Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc. Nabízíme 21 jedno až třílůžkových pokojů, 2 luxusní apartmány, vybavení sprchou, WC, Sat-TV, atd… Velice pružnou cenovou politikou se snažíme nabídnout naše služby co nejširšímu spektru zákazníků. Restaurace a bar jsou Vám kdykoli k dispozici včetně kuchaře, který nabízí své speciality až do pozdních nočních hodin. Také v oblasti seminářů, školení a firemních setkání jste u nás na správné adrese. Hotelová taxislužba Vás zaveze na jakékoli sportoviště, za kulturou či na jiné krásné místo v okolí hotelu, kterých je u nás bezpočet. Zajišťujeme programy sestavené individuálně dle požadavků klienta. Sportovní, poznávací, kulturní, společenské výlety po okolí, průvodcovské služby, doprava, půjčování jízdních kol atd. Pro skupiny nabízíme nejen velice zajímavé podmínky, ale i program. Ideální poloha hotelu Vám zaručuje prohlídku těch nejzajímavějších míst. V areálu hotelu se nachází rozsáhlé parkoviště pro osobní auta i autobusy, v noci hlídané. Pro osobní auta jsou k dispozici i garáže. Nabízízme ubytování v příjemných, standardně zařízených jedno až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV. Celková kapacita je 21 pokojů, 52 lůžek včetně přistýlek. Součástí ubytování je i snídaně ve formě švédských stolů podávaná každý den od 7,00 – 10,00 hod.
A1135 kapacita: 52 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Koliba Webkamery v okolí objektu Hotel Koliba
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Koliba:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti České středohoří, Máchův kraj dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Koliba" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Litoměřice.facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3343 / Webkamery: celkem 925
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl