Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Penziony » Trnava » Penzion a hostinec Na rozcestí

v okolí objektu Penzion a hostinec Na rozcestí

Nacházíte se na stránce objektu Penzion a hostinec Na rozcestí na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Trnava.

Kategorie penziony: Penziony Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 6434x

Zobrazit všechny penziony
Penzion a hostinec Na rozcestí

Penzion a hostinec Na rozcestí

Penziony » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Trnava Hostinec a penzion nabízí kompletní ubytovací a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Hostinec s nekuřáckým salónkem nabízí 70 míst s výběrem teplé i studené kuchyně, pizz, kvalitně ošetřeným pivem Radegast a dalšími místními specialitami. Interiéry jsou stylově vybaveny. Součástí hostince je venkovní zahrádka pro 80 osob, umístěná pod košatým ořechem s možností grilování. Děti ocení dětské hřiště. V letních měsících probíhají nejrůznější kulturní akce. V objektu se nachází také sál určený pro pořádání nejrůznějších rodinných, společenských a kulturních akcí. Velmi příjemná je v letních měsících terasa propojená se zahrádkou a dětským hřištěm. Kapacita sálu je dle akce 100-120 míst. Penzion nabízí 22 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou kategorie ***, jsou stylově vybaveny s vlastním sociálním zařízením a televizí. Možnost parkování je ve dvoře objektu.
A1240 kapacita: 22 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion a hostinec Na rozcestí Webkamery v okolí objektu Penzion a hostinec Na rozcestí
 

v okolí 20 km od objektu Penzion a hostinec Na rozcestí:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion a hostinec Na rozcestí" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Trnava.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3145 / Webkamery: celkem 981
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha