Českem s námi » Ubytování » Šumava » Hotely-Hostely » Srní » Hotel VYDRA, Srní

v okolí objektu Hotel VYDRA, Srní

Nacházíte se na stránce objektu Hotel VYDRA, Srní na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Srní.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Šumava     Zobrazeno: 11960x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel VYDRA, Srní

Hotel VYDRA, Srní

Hotely-Hostely » Šumava » Srní Hotel VYDRA se nachází u obce Srní v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy. V letním období jsou zde dobré podmínky pro pěší turistiku i pro turistiku na horských kolech. Návštěvníci mohou využít upravené turistické stezky a cyklotrasy v Národním parku Šumava. V zimě jsou stezky upravené pro běžkaře. U hotelu VYDRA je vlastní vlek. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je televizor a telefon. Hostům je k dispozici společenská místnost a bar. V hotelu je sauna + relaxační bazének, solárium a stolní tenis. U hotelu je tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště a ohniště pro grilování. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci (snídaně formou švédského stolu). Pobyty jsou vhodné pro rodinnou rekreaci, školení, semináře apod. Okolí : Oblast patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům Národního parku Šumava. Návštěvník zde nalezne bezpočet turistických cest vhodných pro letní i zimní turistiku. Mezi přírodní zajímavosti patří šumavské slatě zvané Vechoviště, z nichž je přístupná Tříjezerní slať. Nejnavštěvovanějším místem je cesta z Modravy na Březník, mezi turistické zajímavosti technického typu patří expozici vodní elektrárny na Čeňkově Pile a Vchynicko-Tetovský platební kanál, který je vyhlášen technickou kulturní památkou. V Srní stojí 200 let starý kostel zasvěcený Nejsvětější trojici. Tipy na výlet : Tříjezerní slať, Modravský potok, Roklanský potok, Černá hora, Březník, Luný, Vchynicko-Tetovský plavební kanál, expozice vodní elektrárny Č. Pila, hrad Kašperk.
A145 kapacita: 52 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel VYDRA, Srní Webkamery v okolí objektu Hotel VYDRA, Srní
 

v okolí 20 km od objektu Hotel VYDRA, Srní:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Šumava dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel VYDRA, Srní" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Srní.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha