Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Penziony » Teplice nad Metují » Pension St.Florian

v okolí objektu Pension St.Florian

Nacházíte se na stránce objektu Pension St.Florian na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Teplice nad Metují.

Kategorie penziony: Penziony Adršpašsko, Broumovsko     Zobrazeno: 7234x

Zobrazit všechny penziony
Pension St.Florian

Pension St.Florian

Penziony » Adršpašsko, Broumovsko » Teplice nad Metují Príjemný rodinný pension St.Florian se nachází v klidném, tichém prostředí jedinečné přírodní rezervace romantických skal, které jsou rájem pro milovníky pěší turistiky, cykloturistiky, horolezectví, rybaření, jezdectví a myslivosti. Pension je svou polohou a vybavením vhodný pro rodiny s dětmi. Nabízíme zapůjčení dětských trojkolek, koloběžek, kol, kroketu, benbinktonu se sítí. U pensionu je též dětské hřiště (houpačka, klouzačka), hřiště na minikopanou, ohniště. Pro nepříznivé počasí je tu dětský koutek a ping-pong. Pension je v provozu celoročně a nabízí ubytování v nově zařízených 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vybaveným kuchyňským koutem, sociálním zařízením a televizí se satelitem. celková kapacita pensionu je 22 lůžek. Pro hosty je zde stylová hospůdka s terasou. Parkoviště přímo u pensionu.
A1535 kapacita: 28 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension St.Florian Webkamery v okolí objektu Pension St.Florian
 

v okolí 20 km od objektu Pension St.Florian:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Adršpašsko, Broumovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Pension St.Florian" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Teplice nad Metují.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2861 / Webkamery: celkem 987
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha