Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Apartmány » Česká Kamenice » Apartma Jakub Česká Kamenice

v okolí objektu Apartma Jakub Česká Kamenice

Nacházíte se na stránce objektu Apartma Jakub Česká Kamenice na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Česká Kamenice.

Kategorie apartmány: Apartmány České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 8864x

Zobrazit všechny apartmány
Apartma Jakub Česká Kamenice

Apartma Jakub Česká Kamenice

Apartmány » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Česká Kamenice Pronájem samostatně přístupných apartmá pro 2-3, 4-6 osob v historické části města. V každém apartmá vybavený kuchyňský kout s lednicí a vlastní sociální zařízení s teplou a studenou vodou. Parkování před domem zdarma. Apartma č.1 - v podkroví pro 2-4 osoby Apartma č.2 - v přízemí pro 4-6 osob Pokoj č.3 - v přízemí pro 2-3 osoby Okolí : Česká Kamenice se nachází na hranicí tří CHKO (Labské pískovce, Lužické hory, České středohoří) a NP České Švýcarsko. Tipy na výlet : Soutěsky Hřensko, Panská skála, Jetřichovice, hradní zříceniny, zámek v Děčíně a Benešově n.Pl., Jiřetín pod Jedlovou, Děčínský Sněžník, ZOO Děčín,
A159 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Apartma Jakub Česká Kamenice Webkamery v okolí objektu Apartma Jakub Česká Kamenice
 

v okolí 20 km od objektu Apartma Jakub Česká Kamenice:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Apartmány - obec Česká Kamenice se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Apartma Jakub Česká Kamenice" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha