Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Apartmány » Karlovice » Ubytování u Švýcarů

v okolí objektu Ubytování u Švýcarů

Nacházíte se na stránce objektu Ubytování u Švýcarů na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Karlovice.

Kategorie apartmány: Apartmány Český ráj     Zobrazeno: 7108x

Zobrazit všechny apartmány
Ubytování u Švýcarů

Ubytování u Švýcarů

Apartmány » Český ráj » Karlovice Ubytování v rodinném domě uprostřed Českého raje. Kapacita 10 osob + chata pro 2-4 osobe. K disposici, terasa, gril, petanque, TV SAT. Parkování přímo u objektu. 5 mn. chůze je obchod se smíšeným zboži. Dispozice : Přízemí : dvoulůžkový pokoj s kuch. kout a koupelnou se sprcha a WC. TV SAT. Podkroví : dvoul. pokoj se TV SAT, dvoul. pokoj se TV. Čtyřl. pokoj se TV. Kuch. kout, posezeni v hale. Koupelna, wc. Balkon. Chata se TV pro 2-4 os. se kuchýn, sprcha, wc, terasa. Objekt se nachází uprostřed Českého ráje a je východiskem jak pro pěší turistiku tak pro cykloturistiku. Okolí : Terasa, bar, ohen, grill, petanque. Tipy na výlet : Nedaleko Hruboskalské skalní město, Podstrosecká údolí, Kopicův statek, hrady Valdštejn, Rotštejn, Trosky, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov a dálší. Koupání v nedalokých Sedmihorkách, koupaliště v Železném Brodě. Klokočské skály, Kozakov a mnoho dalšícj turistických a přírodních atraktivit.
A164 kapacita: 15 lůžek

Ubytování v okolí objektu Ubytování u Švýcarů Webkamery v okolí objektu Ubytování u Švýcarů
 

v okolí 20 km od objektu Ubytování u Švýcarů:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Český ráj dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Ubytování u Švýcarů" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Apartmány - obec Karlovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha