Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hotely-Hostely » Hřensko » The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko

v okolí objektu The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko

Nacházíte se na stránce objektu The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Hřensko.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 6760x

Zobrazit všechny hotely-hostely
The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko

The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko

Hotely-Hostely » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hřensko The forest garden hotel v Mezné leží přímo v Národním parku "České Švýcarsko". Moderně vybavené pokoje nabízí nezapomenutelný výhled do malebného okolí, také na Pravčickou bránu. V divoce romantické zahradě u hotelu se nachází Grill & Bar Altánek s ohništěm pro různé akce až pro 60 osob. Všechny turistické cesty vedou přímo kolem hotelu. V ceně je zahrnuto: snídaně se sklenkou sektu, sklenka Bohemia sektu na přivítanou při příjezdu, ovoce v recepci, lahev Mattoni na pokoji. Velmi blízko se nachází aquapark v Děčíně a lázeňské relaxační centrum Toscana Therme v Bad Schandau (Německo).
A1670 kapacita: 70 lůžek

Ubytování v okolí objektu The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko Webkamery v okolí objektu The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko
 

v okolí 20 km od objektu The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "The Forest Garden Hotel, České Švýcarsko" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Hřensko.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3147 / Webkamery: celkem 980
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha