Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Apartmány » Malá Úpa » Chata U BERANŮ v Malé Úpě

v okolí objektu Chata U BERANŮ v Malé Úpě

Nacházíte se na stránce objektu Chata U BERANŮ v Malé Úpě na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Malá Úpa.

Kategorie apartmány: Apartmány Krkonoše     Zobrazeno: 8455x

Zobrazit všechny apartmány
Chata U BERANŮ v Malé Úpě

Chata U BERANŮ v Malé Úpě

Apartmány » Krkonoše » Malá Úpa Nabízíme ubytování v krásném a tichém prostředí Krkonoš. V klasické roubence, vedené v rodinném stylu. Máme pro Vás dva APARTMÁNY jako byty 2+KK každý (pro 2 - 4 max 6 osob). Celková kapacita chaloupky 12 hostů. Pobyt u nás je vhodný i pro nejmenší děti, pro které máme postýlky, jíd.stoličky, apod. V zimním období - dětský provázkový vlek u chaty( zajistíme lyžařské, snowbordové instruktory), louka na zimní radovánky. Lyžařský areál U KOSTELA je od chaty vzdálen jen 1400m. V letním období - pískoviště, houpačky, prolézačku s klouzačkou, venkovní bazén se sol.ohřevem, posezení u grilu nebo ohniště. Turistika, cyklo stezky, běžkařské trasy. Chata je od Sněžky vzdálena 12 km. Další typy na výlety Vám rádi poradíme. "Přijďte pobejt" srdečně Vás zveme manželé Beranovi
A169 kapacita: 12 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata U BERANŮ v Malé Úpě Webkamery v okolí objektu Chata U BERANŮ v Malé Úpě
 

v okolí 20 km od objektu Chata U BERANŮ v Malé Úpě:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Krkonoše dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata U BERANŮ v Malé Úpě" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Apartmány - obec Malá Úpa.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha