Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Malá Morávka » Chalupa pod Alejí

v okolí objektu Chalupa pod Alejí

Nacházíte se na stránce objektu Chalupa pod Alejí na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Malá Morávka.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 7159x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chalupa pod Alejí

Chalupa pod Alejí

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Malá Morávka Chalupa Pod Alejí se nachází ve středu Malé Morávky. Těsně nad chalupou se vine dvojřadá lipová alej. Po aleji můžete dojít až k historickému kostelíku z 18. století. Dále nad chalupou se rozprostírá les. Chalupa je vybavena venkovním bazénem 6×3 m, saunou a venkovním krbem se zahradním posezením. Dále se v chalupě nachází stylový obývací pokoj s krbem a TV/SAT + DVD, 2 × koupelna, 2 × kuchyně (el. sporák, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) a 2 × WC. Parkování je v uzavřeném areálu. Jedná se o dvojchalupu. V létě máte na výběr z turistiky, cykloturistiky a koupání. Pokud vás omrzí bazén, další nejbližší koupání je možné ve 3 přilehlých rybnících v Karlově a Dolní Moravici. Případně si můžete udělat výlet na přehradu Slezská Harta (20 km). Kromě zmíněného Pradědu můžete navštívit i další překrásné přírodní rezervace jako je například Velká kotlina nebo údolí Bílé Opavy (vodopády). Možností jak zde strávit dovolenou je nespočet.
A1714 kapacita: 12 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chalupa pod Alejí Webkamery v okolí objektu Chalupa pod Alejí
 

v okolí 20 km od objektu Chalupa pod Alejí:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chalupa pod Alejí" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Malá Morávka.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3239 / Webkamery: celkem 997
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha