Českem s námi » Ubytování » Polabí » Penziony » Ústí nad Labem » Pension Stará fara Svádov

v okolí objektu Pension Stará fara Svádov

Nacházíte se na stránce objektu Pension Stará fara Svádov na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Ústí nad Labem.

Kategorie penziony: Penziony Polabí     Zobrazeno: 8216x

Zobrazit všechny penziony
Pension Stará fara Svádov

Pension Stará fara Svádov

Penziony » Polabí » Ústí nad Labem Okrajová rekereační část Ústí nad Labem (4km od centra) na pravém břehu Labe u Labské cyklostezky Praha - Magdeburg. Ideální pro delší pobyt jako zakladna pro každodenní výlety. Pokoje evropského standardu 1x1 až 1x4, kapacita 18 osob. Parkování vozidel pod uzamčením na nádvoří uvnitř objektu. Snídaně není v ceně ubytování. Úschova jízdních kol a lehkých plavidel. Přívoz Svádov možnost vytažení či spuštění plavidel na vodu. Občanská vybavenost v místě. Pošta, pekárena-potraviny, restaurace v sousedství, prodej ovoce zelenina z místních sklizní, zastávka MHD, zastávka ČD, osobní přívoz 80m. Klientelu tvoří převážně turisté,cyklisté a vodáci. Sezónní provoz od 20.dubna do 10.října.
A172 kapacita: 18 lůžek, cena od: 598 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Pension Stará fara Svádov Webkamery v okolí objektu Pension Stará fara Svádov
 

v okolí 20 km od objektu Pension Stará fara Svádov:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Polabí dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Pension Stará fara Svádov" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Ústí nad Labem.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha