Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Hotely-Hostely » Jablonec nad Nisou » Hotel MERKUR s.r.o.

v okolí objektu Hotel MERKUR s.r.o.

Nacházíte se na stránce objektu Hotel MERKUR s.r.o. na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Jablonec nad Nisou.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 8900x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel MERKUR s.r.o.

Hotel MERKUR s.r.o.

Hotely-Hostely » Jizerské hory, Frýdlantsko » Jablonec nad Nisou Budova je situována v samotném centru města Jablonce nad Nisou na začátku pěší zóny lemované řadou obchůdků, kaváren a restaurací. V bezprostřední blízkosti města začínají turistické stezky, cyklostezky a pro lyžaře sjezdařské i běžecké trasy. Přímo v hotelu můžete využít Taxislužbu, ČS Bankomat, Směnárnu nebo navštívit Denní Bar ve vstupní hale (30 míst), Snack Bar Restauraci v přízemí (35 míst), obědovou nekuřáckou Restauraci v 1.patře (40míst), Kavárnu ve 2.patře (120 míst, možno rozdělit napůl) nebo Vinárnu s pódiem v suterénu (50 míst). Uvedená střediska pronajímáme i jako samostatné sály a salónky. Pro ubytované hotelové hosty je zdarma k dispozici trezor v recepci, Wi-Fi připojení v hale a internetová kavárna. Za poplatek pak lze požádat o kopírovací, telefonní i faxové služby. Hotelová recepce funguje nonstop. V recepci můžete platit v hotovosti v CZK, v zahraniční měně nebo kreditní kartu – přijímáme VISA, MASTER, AMEX, MAESTRO, DINERS CLUB. Hotel jako takový disponuje 79 pokoji se 165 lůžky (z toho jeden bezbariérový, dva Apartmány a jedna přenosná dětská postýlka do 2let dítěte). Pokoje mají na podlahách koberce a jsou standardně vybaveny - včetně telefonu, radia, TV-SAT, a oddělenou koupelnou (sprcha x vana) s toaletou.
A1720 kapacita: 165 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel MERKUR s.r.o. Webkamery v okolí objektu Hotel MERKUR s.r.o.
 

v okolí 20 km od objektu Hotel MERKUR s.r.o.:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel MERKUR s.r.o." na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Jablonec nad Nisou.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3203 / Webkamery: celkem 986
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha