Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Motely-Motoresty » Cvikov » MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI

v okolí objektu MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI

Nacházíte se na stránce objektu MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI na portálu Českemsnámi.cz v kategorii motely-motoresty obec Cvikov.

Kategorie motely-motoresty: Motely-Motoresty České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 8878x

Zobrazit všechny motely-motoresty
MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI

MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI

Motely-Motoresty » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Cvikov Motel nabízí celoroční ubytování v chatách, nebo v budově motelu. Chaty jsou čtyřlůžkové, vybavené kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha), mají elektrické vytápění. Pro posezení lze využít terasu. Automobily mohou parkovat přímo u chat v oploceném areálu. V motelu je 7 dvou až tří lůžk.pokojů, z nichž některé jsou podkrovní. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Stravování je zajištěno v útulné restauraci s krbem a letní terasou. Celé zařízení je vhodné jak pro individuální rekreaci a pobyty, tak pro firemní akce jako školení či semináře, sportovní soustředění a to nejen v zimě, ale i v létě. Specifikace provozu: celoroční Kapacita: 6 chatek (24 lůžek), motel 2-3 lůžkové pokoje (16 lůžek)
A18 kapacita: 40 lůžek

Ubytování v okolí objektu MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI Webkamery v okolí objektu MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI
 

v okolí 20 km od objektu MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - MOTEL DUTÝ KÁMEN V DRNOVCI No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3041 / Webkamery: celkem 981
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha