Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Penziony » Bartošovice v Orlických horách » Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách

v okolí objektu Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Bartošovice v Orlických horách.

Kategorie penziony: Penziony Orlické hory     Zobrazeno: 6584x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách

Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách

Penziony » Orlické hory » Bartošovice v Orlických horách Horská chata - 3 dvoulůžkové pokoje, s možností přistýlek, - 2 apartmány se 2 lůžky a s možností přistýlek. Jídelna pro podávání snídaní, klubovna, bar a vinotéka Výbava pokojů: postele,válendy,křesílka,TV,WC,sprcha,umyvadlo, ručníky osušky,fen,varná konvice,mikrovlnná trouba, zákl.nádobí,centrální vytápění,TUV. Výbava apartmánů: moderní bytové vybavení vč. kuch. linky, automat. pračky a byt. doplňků. Vlastní parkoviště, příjezd pro vyložení a naložení až k penzionu, uložení kol a lyží. Půjčovna čtyřkolek SMC Jumbo 301, moto Yamaha 125 ccm a jízdních kol.
A183 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách Webkamery v okolí objektu Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Orlické hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Bartošovice v Orlických horách se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Penzion Anna - Bartošovice v Orlických horách" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

Š 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha