Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hotely-Hostely » Dolní Bečva » Hotel Radegast

v okolí objektu Hotel Radegast

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Radegast na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Dolní Bečva.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 10485x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Radegast

Hotel Radegast

Hotely-Hostely » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Dolní Bečva Horský hotel Radegast se nachází těsně pod vrcholem památné hory Radhošť v nadmořské výšce 1129 m v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Vrchol Radhoště nabízí krásné pohledy do širokého okolí Valašska. Za jasného počasí můžeme zhlédnout Malou Fatru, Roháče i Praděd. Horský hotel Radegast je jedno z nejvýše položených veřejné ubytovacích zařízení v Beskydech. Hotel se nachází na souřadnicích 49°29´35,4´´ s.z.š. a 18°13´49,7´´ v.z.d. a přesná nadm.výška 1121m. Jedná se o celodřevěnou budovu, postavenou v letech 1933-35 typickou architekturou pro horská stavení. Je zde 13 pokojů, dvou a vícelůžkových s celkovou kapacitou 56 osob. Sociální zařízení se nachází na poschodí. K dispozici je restaurace s kapacitou 50 míst, pro ubytované hosty jídelna. V letním období je součástí hotelu venkovní terasa s občerstvením a překrásnou vyhlídkou. Hotel je díky své poloze vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, lyžařské kurzy, školení, oslavy narozenin i svatby s možností svatebního obřadu v kapli.
A1855 kapacita: 56 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Radegast Webkamery v okolí objektu Hotel Radegast
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Radegast:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Radegast" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Dolní Bečva.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3040 / Webkamery: celkem 967
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha