Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hotely-Hostely » Morávka » Hotel - Penzion U Přehrady

v okolí objektu Hotel - Penzion U Přehrady

Nacházíte se na stránce objektu Hotel - Penzion U Přehrady na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Morávka.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 6771x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel - Penzion U Přehrady

Hotel - Penzion U Přehrady

Hotely-Hostely » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Morávka Vítejte na našich stránkách Penzion leží u přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 metrů v panenské přírodě Beskyd. Přehrada je zásobárnou pitné vody. Pokoje jsou 2,3 a 4 lůžkové se sociálním zařízením a BTV a WIFI s celkovou kapacitou 111 lůžek. K dispozici je kulečník,stůl na stolní tenis, sauna. V zimních měsících je možno využít v Morávce na Svińorkách nový dvou kotvový vlek dlouhý 580 metrů / s umělým sněhem/,skiservisem a půjčovnou lyží a upravená 14 km dlouhá běžkařská trať. Další sjezdovky jsou na Zlatníku a Visalajích a Lysé Hoře. V létě jsou k dispozici venkovní vyhřívané bazény o velikosti 10,5x5,5 metrů, hloubka 1,5 metrů a pro děti 4x3,5 metrů, dále kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště s umělým povrchem, ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna horských kol, krytý AQUAPARK 20km, jízdárna 2,5 km.
A1857 kapacita: 111 lůžek, cena od: 290 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Hotel - Penzion U Přehrady Webkamery v okolí objektu Hotel - Penzion U Přehrady
 

v okolí 20 km od objektu Hotel - Penzion U Přehrady:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel - Penzion U Přehrady" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Morávka.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha