Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Klenčí pod Čerchovem » Hotel Haltrava***

v okolí objektu Hotel Haltrava***

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Haltrava*** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Klenčí pod Čerchovem.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Český les, Domažlicko, Tachovsko     Zobrazeno: 5228x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Haltrava***

Hotel Haltrava***

Hotely-Hostely » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Klenčí pod Čerchovem Hotel Haltrava*** se nachází v centru malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v krásné přírodní oblasti horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého Lesa. Jeho historie sahá až do 15.století. Díky své poloze je vhodný pro širokou klientelu. Hotelová restaurace je kromě české a mezinárodní kuchyně vyhlášena převážně svými zvěřinovými specialitami. Hotel Haltrava*** poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a luxusních apartmá s celkovou kapacitou 52 lůžek. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, TV, telefonem a minibary. Krásné okolí a historická minulost Klenčí pod Čerchovem nabízí množství možností pro kulturní a sportovní vyžití. Sportovní vyžití: letní koupaliště, krytý bazén 10 km, tenisové dvorce, tenisová hala, kuželky 3 km, turistické trasy, cyklotrasy, v zimních měsících udržované běžecké tratě. Kulturní zajímavosti: muzeum J.Š.Baara v Klenčí p.Č., pomník J.Š.Baara na Výhledech(s pře- krásným výhledem na Chodsko), Městská památková rezervace Domažlice, zámek Horšovský Týn, historicky unikátní Pivoňský klášter, zřícenina hradu Hyrštejn, atd. Pro své hosty hotel pořádá posezení s folklorní dudáckou kapelou, zprostředkovává návštěvu nedaleké obory a prohlídku Chodovie-výrobny chodské keramiky.
A1996 kapacita: 52 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Haltrava*** Webkamery v okolí objektu Hotel Haltrava***
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Haltrava***:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Český les, Domažlicko, Tachovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Haltrava***" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Klenčí pod Čerchovem.facebook

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3333 / Webkamery: celkem 940
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament