Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Ubytovny » Nové Dvory » Ubytovna Nové Dvory

v okolí objektu Ubytovna Nové Dvory

Nacházíte se na stránce objektu Ubytovna Nové Dvory na portálu Českemsnámi.cz v kategorii ubytovny obec Nové Dvory.

Kategorie ubytovny: Ubytovny Kutnohorsko, Posázaví     Zobrazeno: 8611x

Zobrazit všechny ubytovny
Ubytovna Nové Dvory

Ubytovna Nové Dvory

Ubytovny » Kutnohorsko, Posázaví » Nové Dvory Nabízíme ubytování v klidné lokalitě poblíž Kutné Hory, Čáslavi a Kolína. Máme k dispozici 4 a 2 lůžkové pokoje, sociální zařízení a kuchyňka jsou společné. Dopravní spojení je možné autobusem, nebo vlakem (nádraží je vzdáleno asi 3km). Ubytovna má společenskou místnost s televizí. V blízkosti se nachází zemědělské muzeum Kačina. Dají se pořádat nádherné výlety za památkami do Kutné Hory. Vhodné i pro turisty a cyliksty. O ceně ubytování je možno při delší době a větším počtu ubytovaných jednat. Okolí : Klidné prostředí s možnostmi krásných výletů do přírody. Ubytovaní mohou využívat společenskou místnost, nebo si večery zpestřovat u ohniště, které je hned za objektem. Tipy na výlet : Ve vzdálenosti 3km zámek Kačina, asi 4 km Kutná hora(Kostnice, Chrám svaté Barbory, Kamenný dům, důl Osel, atd...)
A201 kapacita: 66 lůžek

Ubytování v okolí objektu Ubytovna Nové Dvory Webkamery v okolí objektu Ubytovna Nové Dvory
 

v okolí 20 km od objektu Ubytovna Nové Dvory:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Kutnohorsko, Posázaví dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Ubytovna Nové Dvory" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Ubytovny - obec Nové Dvory.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2883 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha