Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Hotely-Hostely » Desná » HORSKÝ HOTEL U můstků

v okolí objektu HORSKÝ HOTEL U můstků

Nacházíte se na stránce objektu HORSKÝ HOTEL U můstků na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Desná.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 11005x

Zobrazit všechny hotely-hostely
HORSKÝ HOTEL U můstků

HORSKÝ HOTEL U můstků

Hotely-Hostely » Jizerské hory, Frýdlantsko » Desná Horský hotel-pension se nachází v obci Desná v Jizerských horách asi 106 km od Prahy v nádherné a klidné přírodě Jizerských hor v nadmořské výšce 554 m, v údolí říčky Bílá Desná. Klidné prostředí, v bezprostřední blízkosti splavu a areálu skokanských můstků s umělým povrchem s celoročním provozem, je vhodné jak pro rodiny s dětmi, nebo pro seniory, tak pro sportovně založené skupiny, které mohou hotel využít pro individuální sportovní akce či relaxační pobyty s možností sportovního vyžití. Čistá příroda v CHKO je místem pro pobyt v každém ročním období, je východiskem pro výlety do okolí, pro Jizerských horách i Krkonoších, jak autem nebo pěšky, tak na lyžích či horských kolech. Hotel má 12 pokojů s 2-4 lůžky, všechny s WC, sprchou, předsíňkou, balkónem, TV/SAT, studeným/teplým minibarem a výhledem na skokanské můstky. Stravování nabízí hotelová restaurace vybavena barem a krbem. Okolí : Okolí ideálně vyhovuje turisticky a sportovně založeným rodinám s dětmi, seniorům, houbařům a milovníkům přírody. Klidné místo na okraji CHKO Jizerské hory je přímo předurčeno k relaxačním nebo ozdravným pobytům a procházkám po okolních lesích. Hotel se nachází v bezprostření blízkosti skokanských můstků v Desné I, na břehu horské říčky Bílá Desná. Po rekonstrukci říčního koryta je možno se v letních měsících osvěžit koupelí pod splavem přímo u hotelu. Lyžařské centrum Tanvaldský Špičák **** s veškerými službami je od hotelu vzdálen cca 3 km. Sjezdovka Parlament pro méně náročné lyžaře 1,5 km. Hotelovým hostům i veřejnosti je k dispozici výletní restaurace a letní posezení pod slunečníky před hotelem. GPS Loc: 50°45'43.73"N, 15°18'10.74"E Tipy na výlet : Jizerská magistrála - horská kola, běžky, pěší turistika; Protržená přehrada na Bílé Desné; Mariánskohorské schody; Rozhledna Tanvaldský Špičák; Rozhledna Štěpánka; Aquapark BABYLON, Liberec. ZOO a Botanická zahrada, Liberec Zámek Sychrov
A213 kapacita: 41 lůžek

Ubytování v okolí objektu HORSKÝ HOTEL U můstků Webkamery v okolí objektu HORSKÝ HOTEL U můstků
 

v okolí 20 km od objektu HORSKÝ HOTEL U můstků:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "HORSKÝ HOTEL U můstků" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Hotely-Hostely - obec Desná.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha