Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Karlovy Vary » GARNIHOTEL / Penzion FAN ***

v okolí objektu GARNIHOTEL / Penzion FAN ***

Nacházíte se na stránce objektu GARNIHOTEL / Penzion FAN *** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Karlovy Vary.

Kategorie penziony: Penziony Krušné hory     Zobrazeno: 6545x

Zobrazit všechny penziony
GARNIHOTEL / Penzion FAN ***

GARNIHOTEL / Penzion FAN ***

Penziony » Krušné hory » Karlovy Vary GARNIHOTEL/ Penzion FAN je dvouposchoďová budova bez výtahu, 12-dvoulůžkových pokojů-na požádání je možno použít i jako jednolůžkový pokoj. Vybavení pokojů: prostorná lůžka s antialergickými polštáři a přikrývkami koupelna se sprchou a WC kuchyňská linka a základní kuchyňské nádobí k přípravě jednoduchý teplých i studených jídel a nápojů, chladnička, kávovar, elektrická plotýnka, Barevný TV-10 satelitních programů, telefon, radiobudík, venkovní žaluzie, bezpečnostní řetízek a kukátko ve dveřích, na vybraných pokojích možnost připojení na internet, Nekuřácké pokoje na vyžádání. Co dále nabízíme? bezplatné zapůjčení dětské postýlky, možnost praní a žehlení /za úplatu/, P a r k o v á n í aut, mikrobusů i 1 autobusu, pronájem garáží /za úplatu/, úschovna kol, lodí, golfových bagů - bezplatně, zapůjčení vysoušeče vlasů - bezplatně. Salonek pro max. 18 osob pro soukromé i firmení akce. Kde se nacházíme? Vzdálenost od lázeňského centra 3 km, nákupní centrum a tržiště 2,5 km, centrální autobusové nádraží 3 km, karlovarské letiště 7 km, golfové hřišgtě 6 km, prodejna potravin v přízemí penzionu, zastávka městské hromadné dopravy, linka č. 5 - 30 m Okolí : Penzion se nachází v Karlových Varech-čtvrť Bohatice, je vzdálen 3 km od lázeňského i obchodního centra města. Velmi dobrá dostupnost MHD. výborné parkovací možnosti pro vaše auta, mikrobusy popř. 1 autobus. Možnost pronájmu garáží. Tipy na výlet : Výlety: Relikviář sv.Maura /památka UNESCO/ v zámku Bečov/Teplou - 22 km, Hrad Loket - 12 km, Krušné hory - lyžování, udržované běžecké stopy vč. okruhu v SRN - 20 km, turistika vč. nordic walking, značená cyklotrasa Doporučujeme: velký výběr relaxačních procedur v historických Alžbětiných lázních, plavání v otevřeném bazénu Thermal /i v zimně/. Golf: 4 hřiště v blízkosti penzionu, rezervace tee-time, objednávka trenérů,kursů. V zimě indoor. Cykloturistika: s cykloprůvodcem - seznámí vás s krásami Karlových Vara a okolí, půjčovana kol NOVINKA r. 2007 - Nordic walking - instruktážní kursy s profesionálem! půjčovana holí
A214 kapacita: 26 lůžek

Ubytování v okolí objektu GARNIHOTEL / Penzion FAN *** Webkamery v okolí objektu GARNIHOTEL / Penzion FAN ***
 

v okolí 20 km od objektu GARNIHOTEL / Penzion FAN ***:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Krušné hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Karlovy Vary se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "GARNIHOTEL / Penzion FAN ***" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha