Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Apartmány » Deštné v Orlických horách » Apartmán U sjezdovek

v okolí objektu Apartmán U sjezdovek

Nacházíte se na stránce objektu Apartmán U sjezdovek na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Deštné v Orlických horách.

Kategorie apartmány: Apartmány Orlické hory     Zobrazeno: 6286x

Zobrazit všechny apartmány
Apartmán U sjezdovek

Apartmán U sjezdovek

Apartmány » Orlické hory » Deštné v Orlických horách Nabízíme ubytování v novém moderním apartmánu v nejznámějším středisku Orlických hor přímo proti sjezdovkám. Obec Deštné v Orlických horách (650 m.n.m.) se nachází v údolí říčky Bělé a Deštenského potoka pod nejvyšším bodem hor Velkou Deštnou (1115 m.n.m.) Ubytování v novém apartmáu 1+1 s balkónem přímo proti sjezdovkám MARTA I a II Apartmán je vybaven moderní kuchyní s dvouvařičem, mikrovlnou troubou, pečící pánví a lednící s mrazákem. Obytná ložnice je vybavena klasickým dvoulůžkem a rozkládací sedací soupravou (po rozložení také dvoulůžko). Další přistýlka je možná po domluvě. K dispozici je také televize, rádio, video, DVD. K vybavení patří koupelna se sprchovým koutem a WC. Součástí ubytování je vyhrazené parkovací stání přímo u objektu a skladovací prostory pro lyže event. kola. V těsné blízkosti objektu se nachází restaurace s možností stravování, obchod, pekárna, informačí centrum, lyžařská škola a školička, dva lyžařské servisy a půjčovny vybavení.
A2148 kapacita: 5 lůžek

Ubytování v okolí objektu Apartmán U sjezdovek Webkamery v okolí objektu Apartmán U sjezdovek
 

v okolí 20 km od objektu Apartmán U sjezdovek:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Orlické hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Apartmán U sjezdovek" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Apartmány - obec Deštné v Orlických horách.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3203 / Webkamery: celkem 986
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha