Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Karlovy Vary » Penzion Irena - Karlovy Vary

v okolí objektu Penzion Irena - Karlovy Vary

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Irena - Karlovy Vary na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Karlovy Vary.

Kategorie penziony: Penziony Krušné hory     Zobrazeno: 8058x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Irena - Karlovy Vary

Penzion Irena - Karlovy Vary

Penziony » Krušné hory » Karlovy Vary Penzion se nachází deset až patnáct minut pěšky od centra v klidné vilové čtvrti Karlových Varů. Nabízí dvou až čtyř - lůžkové pokoje, které jsou vybavené barevnými televizory se satelitem.Válendy mají kvalitní lamelové rošty. Každý pokoj má svoje sociální zařízení, koupelnu a lednici.Poskytnutí snídaně - po domluvě,ale k dispozici je i kuchyňský kout, parkování před penzionem (slepá ulička) nebo v garáži. Nedaleké centrum města nabízí kulturní,sportovní i společenské vyžití, krytý i otevřený bazén a lázeňské procedury.Letiště u K.Varů pořádá vyhlídkové lety. Tipy na výlet : V blízkosti je největší hora Krušnohoří - Klínovec, s velkým lyžařským areálem, dále doporučuji návštěvu Lokte a loketského hradu, Bečovského zámku s relikviářem sv.Maura ,lázní Kynžvart,Mariánských lázní,Františkových lázní a Jáchymova. Zajímavá je i přírodní rezervace SOOS u Františkových lázní.
A223 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Irena - Karlovy Vary Webkamery v okolí objektu Penzion Irena - Karlovy Vary
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Irena - Karlovy Vary:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Krušné hory dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Penzion Irena - Karlovy Vary" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Penziony - obec Karlovy Vary.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha