Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Výprachtice » Chata Orlička

v okolí objektu Chata Orlička

Nacházíte se na stránce objektu Chata Orlička na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Výprachtice.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 7124x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata Orlička

Chata Orlička

Chaty a chalupy » Orlické hory » Výprachtice Chata nabízí ubytování pro 24 lidí. Chata se nachází na velmi klidném místě v obci Výprachtice v malebném údolí Moravské Sázavy v Orlických horách. V létě je pak ideálním výchozím místem pro cyklistické a turistické výlety do nádherné přírody jihovýchodní části Orlických hor a do Třebovských stěn. Pro zimní období disponuje vlastním lyžařským vlekem o délce 250 m, který je vhodný pro méně náročné lyžaře a rodiče s dětmi. Velké lyžařské středisko Čenkovice je vzdálené pouze 6 km. To z ní dělá ideální místo pro zimní rekreaci. Chata je naprosto optimální pro společnou zimní či letní rekreaci středně velké skupiny přátel či několika spřátelených rodin. Chata je bez stálého správce a je pronajímána celá. Parkování až pro 7 automobilů je možno v bezprostřední blízkosti chalupy, součástí objektu je pozemek o rozloze 13000 m2 (!). Okolí : Objekt leží v krásném údolí Moravské Sázavy a dostatečně velký pozemek (13 000 m2) zajišťuje návštěvníků soukromí při pobytu na chatě Orlička. 500 m od chalupy vede cyklostezka Sázavským údolím. Chalupa disponuje vlastní lyžařským vlekem. Tipy na výlet : Lyžařské středisko Čenkovice - 5 km. Rozhledna Suchý Vrch - 10 km. Pevnost Bouda Klášter Hedeč
A224 kapacita: 24 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata Orlička Webkamery v okolí objektu Chata Orlička
 

v okolí 20 km od objektu Chata Orlička:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Orlické hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata Orlička" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Výprachtice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha