Českem s námi » Ubytování » Šumava » Chaty a chalupy » Zálezly » Chalupa Zálezly

v okolí objektu Chalupa Zálezly

Nacházíte se na stránce objektu Chalupa Zálezly na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Zálezly.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Šumava     Zobrazeno: 6761x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chalupa Zálezly

Chalupa Zálezly

Chaty a chalupy » Šumava » Zálezly Nově zrekonstruovaná celoročně obyvatelná plně vybavená chalupa pro 8-10 osob na okraji obce Zálezly u Čkyně na Prachaticku. Okolí : Vybavení: Dům je obklopen oplocenou zahradou s venkovním posezením pod přístřeškem s grilem a udírnou,petangue,ruskými kuželky a nadzemním bazénem se solárním ohřevem vody. Tipy na výlet : Koupání: vlastní nadzemní bazén A 3,6m řeka Volyňka 4 km přírodní koupaliště Zálezly letní koupaliště Vimperk 15 km, Volyně 10 km plavecký areál s tobogánem Strakonice 20 km, celoročně krytý bazén Prachatice 18 km Aquapark Horažďovice 40 km Zimní vyžití: Lyžování: Kubova Huť, Churáňov, Zadov, Nové Hutě, Javorník, Libínské sedlo - vše do 25 km Výlety: zámky - Vimperk, Kratochvíle hrady - Strakonice, Helfenburk, Kašperk muzea - Volary, Strakonice, Prachatice rozhledny - Javorník. Libín, Alpská vyhlídka Boubínský prales, Jezerní slatě, Plešné, Čertovo a Černé jezero. - houbaření, turistika, cykloturistika - vyjížďky na koních Malenice
A228 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chalupa Zálezly Webkamery v okolí objektu Chalupa Zálezly
 

v okolí 20 km od objektu Chalupa Zálezly:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Šumava dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Chalupa Zálezly" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Chaty a chalupy - obec Zálezly.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha