Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Hotely-Hostely » Ledeč nad Sázavou » Hotel LUNA

v okolí objektu Hotel LUNA

Nacházíte se na stránce objektu Hotel LUNA na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Ledeč nad Sázavou.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Vysočina     Zobrazeno: 7502x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel LUNA

Hotel LUNA

Hotely-Hostely » Vysočina » Ledeč nad Sázavou Komplex hotelu LUNA se nachází v centrální části České republiky, v kraji Jaroslava Haška, Jaroslava Foglara a v sousedství rodiště Gustava Mahlera, na jihovýchodním okraji obce Kouty u Ledče nad Sázavou. Od centra Ledče je hotel vzdálen cca 7km. Krásné přírodní prostředí okolo hotelu dotváří rybník, který je v bezprostřední blízkosti hotelu. Z druhé části je hotel obklopen lesy. Hotel LUNA má dlouholetou tradici jako rekreačně vzdělávací komplex a je obzvláště ceněn pro svou jedinečnou vlastnost- příjemnou a klidnou atmosféru. Hotel LUNA je vyhledáván účastníky kongresové turistiky, rodinami s dětmi, studenty i seniory. Každé skupině hotel nabízí kvalitní služby, prostředí pro tvůrčí činnost, outdoorové aktivity i relaxaci.
A231 kapacita: 140 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel LUNA Webkamery v okolí objektu Hotel LUNA
 

v okolí 20 km od objektu Hotel LUNA:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Vysočina dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel LUNA" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Ledeč nad Sázavou.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2861 / Webkamery: celkem 987
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha