Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Penziony » Jeseník » Penzion Věra

v okolí objektu Penzion Věra

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Věra na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Jeseník.

Kategorie penziony: Penziony Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 5282x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Věra

Penzion Věra

Penziony » Jeseníky, Rychlebské hory » Jeseník Penzion VERA najdete na klidném místě v centru města Jeseník. Apartmány jsou vhodné pro rodinnou rekreaci, dovolenou s přáteli nebo při služebních návštěvách Jeseníků. VYBAVENÍ PENZIONU: komfortní prostředí, uzamykatelné parkoviště, kompletně vybavená kuchyně, zahrada, venkovní posezení, gril. UBYTOVÁNÍ : celková kapacita apartmánů v penzionu je 10 lůžek, budova je členěna do dvou pater. PŘÍZEMÍ: apartmá pro rodinu nebo společnost 4 lidí /jeden větší pokoj s dvojlůžkem - zároveň i obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, TV,SAT,WC,sprchový kout PATRO: dva třílůžkové apartmány V každém TV, SAT, WC sprchový kout, lednice . Apartmány jsou moderně a vkusně zařízeny. SPOLEČNÉ PŘÍZEMÍ: společenská místnost (jídelna) s televizí a satelitem, kuchyně, /Možnost domluvy i s úklidem./ STRAVOVÁNÍ: k dispozici je kompletně vybavená kuchyně. Možnost domluvy i se snídaní. Nebo můžete využít nabídky okolních restaurací. JAK SE DOSTANETE do penzionu Vera v Jeseníku?: Z centra Jeseníku směr Šumperk po levé straně je betonový most směr Rejvíz (na něj neodbočovat), dále po hlavní silnici 2. dům vlevo za mostem - Šumperská ulice č.p.249. Směr od Šumperku - 3 dům po pravé straně za "Moravským hroznem". Zde Vám předáme klíče a zajedeme s Vámi do penzionu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
A2353 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Věra Webkamery v okolí objektu Penzion Věra
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Věra:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion Věra" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Jeseník.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3291 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha