Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Chaty a chalupy » Nové Město na Moravě » Chatový areál LADEX

v okolí objektu Chatový areál LADEX

Nacházíte se na stránce objektu Chatový areál LADEX na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Nové Město na Moravě.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Vysočina     Zobrazeno: 7404x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chatový areál LADEX

Chatový areál LADEX

Chaty a chalupy » Vysočina » Nové Město na Moravě Areál se nachází v nadmořské výšce cca 700 m, v centru běžeckých a turistických tras u Nového Města na Moravě. Je ideální pro cykloturistiku, výlety, houbaření. Pobyty jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Krásné přírodní koupaliště s pláží a občerstvením cca 600 m. V zimě mnoho možností pro běžkaře - trať světového poháru Zlatá lyže je od areálu vzdálen 150 m - nedaleko sjezdovka na Harusově kopci, SKI hotel. Příjezd autem až k chatám, parkování zdarma v areálu. Vzdálenost od vlakového a autobusového nádraží v Novém Městě na Moravě je cca 3 km. Ve všech chatách vybavené kuchyňky s lednicí, vytápění AKU kamny. Pro 7 čtyř až pětilůžkových chat samostatné WC ve zvláštní budově a společný sprchový box. 3 chaty typu D-LUX jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Každá chata má venkovní posezení. Pro úschovu jízdních kol nebo lyží zřízen zabezpečený objekt. Provoz areálu je celoroční. Okolí : Chatový areál leží v krásném, tichém prostředí chráněné krajinné oblasti Vysočina. Pro ubytované je u každé chaty venkovní posezení, k dispozici je společné ohniště, pink-pong, ruské kuželky.
A239 kapacita: 47 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chatový areál LADEX Webkamery v okolí objektu Chatový areál LADEX
 

v okolí 20 km od objektu Chatový areál LADEX:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Vysočina dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chatový areál LADEX" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Nové Město na Moravě.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha