Českem s námi » Ubytování » Praha » Hotely-Hostely » Dolní Počernice » Hotel Svornost

Webkamery v okolí objektu Hotel Svornost

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Svornost na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Dolní Počernice.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Praha     Zobrazeno: 7076x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Svornost

Hotel Svornost

Hotely-Hostely » Praha » Dolní Počernice Hotel Svornost • 21 pokojů, WC a koupelna na pokoji,50 lůžek • SAT ( 20 programů v pěti jazycích ) • lednice, fén • hlídané parkoviště • formanka, restaurace • česká a mezinárodní kuchyně • sál pro 150 osob • salonek pro 30 osob, salonek s krbem pro 20 osob • svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce • konference , firemní prezentace, školení • letní terasa • zahradní oslavy Dolní Počernice Hotel Svornost se nacházejí na východním okraji Prahy , 15 minut od historického centra, v blízkosti Jižní spojky (dálníční obchvat Prahy ). Dolní Počernice jsou velice půvabnou obcí se spoustou zeleně, nachází se zde největší rybník v Praze. Řadu prostor a služeb lze zajistit v rámci obce Dolní Počernice. Je to kupříkladu pronájem stylového špejcharu s kachlovými kamny, konferenční místnosti, řadu sportovišť (kurty pro tenis a odbíjenou, sportovní hala, hřiště pro košíkovou, kopanou a pétanque), vyjížďky na koních, pronájem jízdních kol, relaxační možnosti, či jízda v terénních vozech. K procházkám či nějakému teambuildingovému programu se výborně hodí zamecký areál s přilehlým anglickým parkem . Hotel Svornost se nachází nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a T- Mobil parku ve Vysočanech .
A241 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Svornost Webkamery v okolí objektu Hotel Svornost
 

Webkamery v okolí 20 km od objektu Hotel Svornost:

vzdálenost 8 kmWeb kamera Praha - Olšanské náměstí

Web kamera Praha - Olšanské náměstí

Webkamery » Praha » Praha 3 Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy v Praze. Kamera zachycuje dopravní situaci - Olšanské náměstí, Praha.
A43051 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Web kamera Praha - Olšanské náměstí Ubytování v okolí objektu Web kamera Praha - Olšanské náměstí
 
vzdálenost 9 kmWeb kamera Praha - 5. května

Web kamera Praha - 5. května

Webkamery » Praha » Praha 3 Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy v Praze. Kamera zachycuje dopravní situaci v ul. 5. května, Praha.
A42905 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Web kamera Praha - 5. května Ubytování v okolí objektu Web kamera Praha - 5. května
 
vzdálenost 10 kmWebkamera Praha Troja

Webkamera Praha Troja

Webkamery » Praha » Troja Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav počasí v Troji. Webkamera snímá vodácký areál v Praze v Troji.
A44296 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Webkamera Praha Troja Ubytování v okolí objektu Webkamera Praha Troja
 
vzdálenost 10 kmWeb kamera Praha - Legerova - Anglická

Web kamera Praha - Legerova - Anglická

Webkamery » Praha » Praha 2 Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy v Praze. Kamera zachycuje dopravní situaci - Legerova - Anglická, Praha.
A20527 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Web kamera Praha - Legerova - Anglická Ubytování v okolí objektu Web kamera Praha - Legerova - Anglická
 
vzdálenost 10 kmWebkamera Hlavní nádraží Praha

Webkamera Hlavní nádraží Praha

Webkamery » Praha » Praha 1 Sledujte aktuální dění a hlavním nádraží v Praze webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na Hlavní nádraží v Praze.
A44297 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Webkamera Hlavní nádraží Praha Ubytování v okolí objektu Webkamera Hlavní nádraží Praha
 
vzdálenost 10 kmWeb kamera Praha Václavské náměstí

Web kamera Praha Václavské náměstí

Webkamery » Praha » Praha 1 Koukněte webkamerou ONLINE na Václavské náměstí v Praze. Kamera je umístěna na hotelu Jalta v Praze a míří na horní část Václavského náměstí. Dominant ...
A42435 Webkamery / Webkamery / Praha

Webkamery v okolí objektu Web kamera Praha Václavské náměstí Ubytování v okolí objektu Web kamera Praha Václavské náměstí
 
Další ...

Katalog českemsnámi.cz je v kategorii Webkamery v turistické oblasti Praha průběžně doplňován o nové web kamery. Chcete-li přidat web kameru do katalogu webkamer, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt". V turistickém regionu Praha se nabídka web kamer nachází v následujících obcích: Praha, Říčany, Úvaly, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 17, Troja, Velká Chuchle

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Svornost" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Web kamery obec Dolní Počernice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha