Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Kempy-Tábořiště » Vyskytná » Veřejné tábořiště Vyskytná

v okolí objektu Veřejné tábořiště Vyskytná

Nacházíte se na stránce objektu Veřejné tábořiště Vyskytná na portálu Českemsnámi.cz v kategorii kempy-tábořiště obec Vyskytná.

Kategorie kempy-tábořiště: Kempy-Tábořiště Vysočina     Zobrazeno: 6800x

Zobrazit všechny kempy-tábořiště
Veřejné tábořiště Vyskytná

Veřejné tábořiště Vyskytná

Kempy-Tábořiště » Vysočina » Vyskytná Kemp se nachází na úpatí známého poutního místa - vrchu Křemešníku. Je obklopen rozsáhlými lesy, které jsou bohaté na různé lesní plody. Součástí je i přírodní koupaliště se dvěmi travnatými plážemi a písečným přístupem do vody. Kemp najdete když pojedete po silnici II/602 na půli cesty mezi Jihlavou a Pelhřimovem, přes obec se držet směr Sázava, Křemešník a cca 600 m za obcí se nacházejí 2 rybníky, kdy se po panelové hrázi druhého z nich přijede přímo do kempu. Parkování u stanů nebo na parkovišti, venkovní sprcha (ohřev pouze sluncem), volný pobyt zvířat, stánek s občerstvením, víceúčelové hřiště, ohniště, elektrické přípojky, přírodní koupaliště, rybolov na druhém rybníku, sběr lesních plodů
A266 kapacita: 1 lůžek

Ubytování v okolí objektu Veřejné tábořiště Vyskytná Webkamery v okolí objektu Veřejné tábořiště Vyskytná
 

v okolí 20 km od objektu Veřejné tábořiště Vyskytná:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Vysočina dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Veřejné tábořiště Vyskytná" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Kempy-Tábořiště - obec Vyskytná.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha