Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Žacléř » Penzion Restaurace Sport v Žacléři

v okolí objektu Penzion Restaurace Sport v Žacléři

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Restaurace Sport v Žacléři na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Žacléř.

Kategorie penziony: Penziony Krkonoše     Zobrazeno: 6579x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Restaurace Sport v Žacléři

Penzion Restaurace Sport v Žacléři

Penziony » Krkonoše » Žacléř Penzion a Restaurace SPORT patří v Žacléři k nejstarším provozovnám tohoto typu. V letech 1998 - 2001 prošel kompletní rekonstrukcí. Penzion se nachází v krásném a klidném prostředí Krkonoš. Možnost parkování na vlastním parkovišti. K dispozici i garážové stání. Penzion se nachází 1,5 km od skiareálu Arrakis v Prkenném Dole. Celková kapacita penzionu je 30 míst. K dispozici jsou 5 pokojů a 3 apartmány. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní sociální zarízení a TV se satelitním vysíláním. Cena se pohybuje od 250,- Kc za osobu (dle sezóny). Možnost zakoupení snídaní, obedu a vecerí, prípadne polopenze. Napríklad v zimní sezóne stojí pobyt jedné osoby s polopenzí 420,- Kč.
A2692 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Restaurace Sport v Žacléři Webkamery v okolí objektu Penzion Restaurace Sport v Žacléři
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Restaurace Sport v Žacléři:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Krkonoše dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion Restaurace Sport v Žacléři" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Žacléř.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3083 / Webkamery: celkem 979
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha