Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Hotely-Hostely » Litomyšl » Antik Hotel Sofia Litomyšl

v okolí objektu Antik Hotel Sofia Litomyšl

Nacházíte se na stránce objektu Antik Hotel Sofia Litomyšl na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Litomyšl.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Pardubicko, Východní Čechy     Zobrazeno: 7604x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Antik Hotel Sofia Litomyšl

Antik Hotel Sofia Litomyšl

Hotely-Hostely » Pardubicko, Východní Čechy » Litomyšl Designový luxusní rodinný hotel v klidné části Litomyšle. Ubytování o kapacitě 32 osob. Uzavřený parking. Česká a bulharská kuchyně. V hotelové galerii pořádáme celoročně prodejní výstavy výtvarných děl. V obchodu Antik prodej křišťálu, soch, obrazů. 6 apartmánů, 4 pokoje, ubytování v klidném prostředí, při dlouhodobých pobytech slevy Vybavení pokojů: nadstandartní plocha,WC, koupelna s vanou nebo sprchou, TV+SAT, telefon, fax, minibar k dispozici Další služby: jídla na objednávku (bulharská kuchyně,...), parkování v uzavřeném objektu, příjem platebních karet, praní a žehlení prádla, masáž a kadeřník - na objednávku Litomyšl Galerie Sofia: pravidelné výstavy uměleckých děl a vernisáže, možnost firemních školení, obchodních jednání, rodinných oslav, svatby, apod. (kompletní služby na klíč) Antik - hotelový obchod - obrazy, sochy, sklo, umělecké předměty
A274 kapacita: 24 lůžek

Ubytování v okolí objektu Antik Hotel Sofia Litomyšl Webkamery v okolí objektu Antik Hotel Sofia Litomyšl
 

v okolí 20 km od objektu Antik Hotel Sofia Litomyšl:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Pardubicko, Východní Čechy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Litomyšl se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Antik Hotel Sofia Litomyšl" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha