Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Apartmány » Libošovice » Apartmán vila Bobes - Kost

v okolí objektu Apartmán vila Bobes - Kost

Nacházíte se na stránce objektu Apartmán vila Bobes - Kost na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Libošovice.

Kategorie apartmány: Apartmány Český ráj     Zobrazeno: 8224x

Zobrazit všechny apartmány
Apartmán vila Bobes - Kost

Apartmán vila Bobes - Kost

Apartmány » Český ráj » Libošovice Ubytování ve vile Bobes v malebné vesničce Podkost přímo pod hradem Kost. V této nově zrekonstruované stylové vile z třicátých let Vám můžeme nabídnou pronájem 3 apartmánů. Každý apartmán má svoji vlastní kuchyňku a své vlastní sociální zařízení se sprchou. Apartmán 2 Kapacita max.4 osoby, přízemí, ložnice s třemi pevnými a jedním rozkládacím lůžkem, TV+SAT, průchod přes společnou halu do kuchyňky s kuchyňskou linkou, koupelny se sprchou a WC, stylové prosklené verandy s jídelním koutem Plocha 36 m2. Apartmán 3 Kapacita max.5 osob, 1. patro, ložnice s třemi pevnými lůžky, kuchyň s dvěmi pevnými lůžky, jídelní stůl, TV+SAT, koupelna se sprchou a WC, balkón. Plocha 39 m2, balkon 5m2. Apartmán 4 Kapacita max. 3 osoby, 1. patro, předsíňka, umyvadlo, WC, sprcha, pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní kout, dvě pevná a jedno rozkládací lůžko, TV+SAT, prostorná terasa. Plocha 25 m2, terasa 28 m2. Kuchyňské linky jsou vybaveny vším základním nádobím, lednicí s chladícím boxem, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, varnou konvicí, topinkovačem. Z každého apartmánu je výhled na hrad Kost ! V apartmánech se nekouří! Možno na balkonech,zahradě a ve společenské místnosti – vinárně – ve sklepních prostorách. Ve vile je nutno se přezouvat. Pobyt zvířat jen po dohodě. Dům je umístněn uprostřed velké prosluněné zahrady, která je Vám k dispozici. V klidu si posedíte a odpočinete ve stínu stromů, u ohniště si můžete opéci uzeninu, maso, ryby, zeleninu (dřevo nutno vlastní) PARKOVÁNÍ je přímo u objektu v uzamykatelném prostoru. Kola a sportovní potřeby se uschovávají ve společném sklepě. Hrad Kost patří mezi naše nejzachovalejší gotické hrady. Stojí nad údolími Plakánkem a Prokopským mezi dvěmi rybníky Bílým a Černým. Český ráj je protkán řadou překrásných turistických i cyklistických tras a výletních míst. Na kole, autem nebo pěšky můžete navštívit některý z hradů a zámků jako Humprecht, Trosky, Valečov, Valdštějn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov , projít si skalní město Prachovské skály, Hruboskalsko či Příhrazské skály s Drábskými světničkami. Koupání je možné na koupališti v Sobotce (3,5km) a rybnících: Branžež-Komárov, Drhlenský, v Podtroseckých údolích Věžák a Nebákovský rybník, Jinolické rybníky u Prachovských skal a v lese skryté malebné koupaliště pod Prachovskými skalami Český ráj je jedním z nejkouzelnějších míst v Čechách.
A280 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Apartmán vila Bobes - Kost Webkamery v okolí objektu Apartmán vila Bobes - Kost
 

v okolí 20 km od objektu Apartmán vila Bobes - Kost:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Apartmán vila Bobes - Kost No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha