Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Lázně » Buchlovice » Lovecký zámeček

v okolí objektu Lovecký zámeček

Nacházíte se na stránce objektu Lovecký zámeček na portálu Českemsnámi.cz v kategorii lázně obec Buchlovice.

Kategorie lázně: Lázně Slovácko, Zlínsko     Zobrazeno: 8091x

Zobrazit všechny lázně
Lovecký zámeček

Lovecký zámeček

Lázně » Slovácko, Zlínsko » Buchlovice Lovecký zámeček se nachází v klidném prostředí Chřibů, v blízkosti přehrady Smraďavka.Penzion nabízí ubytování v 1-,2- 3 lůžkových pokojích a svatebním apartmánu. Všechny pokoje mají sociální zařízení,BTV, SAT, internetovou přípojku a telefon. V areálu Penzionu se nachází Lovecká restaurace se zvěřinovými specialitami a Relaxační centrum, kde je také solná jeskyně. V letních měsících je v provozu terasa s tanečním parketem a bohatým programem. V areálu se můžete ubytovat i v chatkách pro 5 osob. Chatky mají 2 ložnice(3+2), obývací pokoj s televizí, kuchyňský kout se základním vybavením, sociální zařízení a terasu s posezením. Na chatky je možnost vzít si pejska. Součástí areálu je víceúčelové hřiště (tenis a volejbal.) V areálu je také možnost pořádání svateb, oslav narozenin, promocí, obchodních prezentací, školení..., máme možnost salonku v Lovecké restauraci pro 15-18 osob a v penzionu v Loveckém zámečku 2 sály s barem kapacita 35 a 70 osob, které lze použít propojeně pro jednu akci.
A281 kapacita: 43 lůžek

Ubytování v okolí objektu Lovecký zámeček Webkamery v okolí objektu Lovecký zámeček
 

v okolí 20 km od objektu Lovecký zámeček:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Slovácko, Zlínsko dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Lovecký zámeček" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Lázně - obec Buchlovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha