Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Sobotín » Chata Kamzík

v okolí objektu Chata Kamzík

Nacházíte se na stránce objektu Chata Kamzík na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Sobotín.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 5255x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata Kamzík

Chata Kamzík

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Sobotín Chata leží v pěkné oblasti Jeseníků, 18 km od okresního města Šumperk. Chata nabízí celoroční pobyt různého typu: - standardní rodinná dovolená - lyžařské kurzy - silvestrovské pobyty oslavy a jiné - školy v přírodě a ozdravné pobyty - podniková školení - outdoorové aktivity Ubytovací kapacita chaty je max. 30 lidí. Pokoje jsou standardní, WC + sprchy jsou společné v patře na chodbě. Součástí chaty je pohostinství s barem a krbem, a také velmi dobrá kuchyně. Nabízíme také ubytování ve vedlejším objektu (20m od chaty), kapacita je 26 lůžek. Pokoje jsou standardní, WC + sprchy jsou společné v patře na chodbě. Pokoje jeden 6-ti a 5 krát 4 lůžkové. Nádherná příroda Vás vyláká na vycházky, houbaření, jízdě na horském kole a dalším aktivitám. Většina návštěvníků si nenechá ujít možnost návštěvy nejatraktivnějších míst Jeseníků. Ve vzdálenosti 500 m od chaty je Skřítek - východisko na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, zříceninu Rabštejn a na Rešovské vodopády v Nízkém Jeseníku. Národní přírodní rezervace rozsáhlého vrcholového Rašeliniště Skřítek o výměře 166,7 ha má tundrový charakter. Další z možností je vycházka na Ztracené kameny (1250 m n.m.), Zelené kameny a Smrčinu. Okolí nabízí možnost využití cvičné skály Malého a Velkého Rabštejnu. Malý Rabštejn skýtá minimálně 10 cest pro začátečníky i pro pokročilé lezce, Velký Rabštejn minimálně 35 cest. Pro lezce je tato oblast dostatečným vyžitím.
A2822 kapacita: 56 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata Kamzík Webkamery v okolí objektu Chata Kamzík
 

v okolí 20 km od objektu Chata Kamzík:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata Kamzík" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Sobotín.facebook

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3332 / Webkamery: celkem 957
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha