Českem s námi » Ubytování » Ašsko, Chebsko » Penziony » Františkovy Lázně » Lázeňský pension Josef

v okolí objektu Lázeňský pension Josef

Nacházíte se na stránce objektu Lázeňský pension Josef na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Františkovy Lázně.

Kategorie penziony: Penziony Ašsko, Chebsko     Zobrazeno: 6731x

Zobrazit všechny penziony
Lázeňský pension Josef

Lázeňský pension Josef

Penziony » Ašsko, Chebsko » Františkovy Lázně Pension je rodinným typem pensionu. Je to komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdálené cca 100 metrů. V jedné budově je ubytování a restaurace s letní terasou (Josef II.), ve druhé budově je ubytování a léčebné kůry (Josef I.). U obou budov je uzamykatelné parkoviště. Z naší nabídky pobytů: VÍKENDOVÝ POBYT - 7 procedur, 2x ubytování, 2x snídaně = 2750,- Kč / 1 os. PRODLOUŽENÝ VÍKEND - 6 procedur, 3x ubytování se snídaní, 1x vstupenka do Aquafora TÝDENNÍ WELLNESS POBYT - 13 procedur, 7x ubytování, 7x snídaně = 6620,- Kč/ 1 os. RELAXAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ - 10 procedur + lékařská prohlídky, 7x ubytování, 7x polopenze = 6200,- Kč / 1 os. REKREAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ- 7x ubytování, 7x polopenze = 4200,- Kč/ 1 os. LÁZEŇSKÝ POBYT( min. 7 nocí) - 3 procedury/den, vstup. lékařská prohlídka,ubytování s plnou penzí, cena od 1.250,- Kč / 1 os a den Ubytovací poplatky a parkování na uzamykatelném dvoře - zahrnuto v ceně. Ke všem pobytům je možné dokoupit další procedury z naší nabídky a samozřejmě také stravování (plnou penzi či polopenzi). Těšíme se na Vaši návštěvu.
A287 kapacita: 39 lůžek

Ubytování v okolí objektu Lázeňský pension Josef Webkamery v okolí objektu Lázeňský pension Josef
 

v okolí 20 km od objektu Lázeňský pension Josef:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Ašsko, Chebsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Františkovy Lázně se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Lázeňský pension Josef" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha