Českem s námi » Ubytování » Ašsko, Chebsko » Penziony » Františkovy Lázně » Lázeňský pension Josef

v okolí objektu Lázeňský pension Josef

Nacházíte se na stránce objektu Lázeňský pension Josef na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Františkovy Lázně.

Kategorie penziony: Penziony Ašsko, Chebsko     Zobrazeno: 8154x

Zobrazit všechny penziony
Lázeňský pension Josef

Lázeňský pension Josef

Penziony » Ašsko, Chebsko » Františkovy Lázně Pension je rodinným typem pensionu. Je to komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdálené cca 100 metrů. V jedné budově je ubytování a restaurace s letní terasou (Josef II.), ve druhé budově je ubytování a léčebné kůry (Josef I.). U obou budov je uzamykatelné parkoviště. Z naší nabídky pobytů: VÍKENDOVÝ POBYT - 7 procedur, 2x ubytování, 2x snídaně = 2750,- Kč / 1 os. PRODLOUŽENÝ VÍKEND - 6 procedur, 3x ubytování se snídaní, 1x vstupenka do Aquafora TÝDENNÍ WELLNESS POBYT - 13 procedur, 7x ubytování, 7x snídaně = 6620,- Kč/ 1 os. RELAXAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ - 10 procedur + lékařská prohlídky, 7x ubytování, 7x polopenze = 6200,- Kč / 1 os. REKREAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ- 7x ubytování, 7x polopenze = 4200,- Kč/ 1 os. LÁZEŇSKÝ POBYT( min. 7 nocí) - 3 procedury/den, vstup. lékařská prohlídka,ubytování s plnou penzí, cena od 1.250,- Kč / 1 os a den Ubytovací poplatky a parkování na uzamykatelném dvoře - zahrnuto v ceně. Ke všem pobytům je možné dokoupit další procedury z naší nabídky a samozřejmě také stravování (plnou penzi či polopenzi). Těšíme se na Vaši návštěvu.
A287 kapacita: 39 lůžek

Ubytování v okolí objektu Lázeňský pension Josef Webkamery v okolí objektu Lázeňský pension Josef
 

v okolí 20 km od objektu Lázeňský pension Josef:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Lázeňský pension Josef No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha