Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Penziony » Bedřichov » Penzion a restaurace UKO

v okolí objektu Penzion a restaurace UKO

Nacházíte se na stránce objektu Penzion a restaurace UKO na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Bedřichov.

Kategorie penziony: Penziony Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 9507x

Zobrazit všechny penziony
 Penzion a restaurace UKO

Penzion a restaurace UKO

Penziony » Jizerské hory, Frýdlantsko » Bedřichov Penzion s restaurací v Jizerských horách, v centru obce Bedřichov. Nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, firemní akce, školení i sportovně-relaxační pobyty a sportovní soustředění. Penzion Uko tvoří 4 samostatné objekty v sousedství, s celkovou max. kapacitou 75 lůžek. Pokoje s koupelnou a WC, TV/SAT. V každém objektu je kompletně vybavená kuchyňka a velká společenská místnost s barem. Všechny budovy penzionu se nacházejí uprostřed krásné zahrady se skalkami. V letních měsících je možné posezení v pergole s otevřeným ohništěm a zahradním grilem, nebo na šachové terase. Pro hosty je též k dispozici venkovní bazén 6x3 m se zastřešením. Na zahradě penzionu je velké dětské hřiště - "Hrad UKO" s houpačkami a klouzačkami, umístěné na velké pískové ploše na terase nad hřištěm je umístěna velká trampolína. Snídaně je v ceně ubytování, parkování je na uzavřeném parkovišti. Součástí Penzionu UKO je nekuřácká Restaurace UKO, Wellness centrum UKO a Školící centrum UKO.
A288 kapacita: 75 lůžek, cena od: 750 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Penzion a restaurace UKO Webkamery v okolí objektu Penzion a restaurace UKO
 

v okolí 20 km od objektu Penzion a restaurace UKO:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu " Penzion a restaurace UKO" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Bedřichov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha