Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Horní Maršov » Pension Herta

v okolí objektu Pension Herta

Nacházíte se na stránce objektu Pension Herta na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Horní Maršov.

Kategorie penziony: Penziony Krkonoše     Zobrazeno: 7314x

Zobrazit všechny penziony
Pension Herta

Pension Herta

Penziony » Krkonoše » Horní Maršov Rodinný, velmi pohodlný pension, postavený v roce 1989. 2 a 3 lůžkové pokoje, dvou ložnicová apartmá - plná vybavenost. Nadstandartní nabídka služeb: sauna, whirlpool, billiard, venkovní bazén, tenis /umělý povrch /, stolní tenis, minigolf, horská kola, lyž.vlek, kluziště, půjčovna lyž. výzbroje, parkoviště. Krásné lysečinské údolí, 10 km Pec p Sněžkou. Hory, turistika, sport, relaxace. Okolí : Pension najdete v krásné přírodě - lysečinského údolí vzdáleném 10 km od centra východ. Krkonoš - Pece pod Sněžkou. Přímo u objektu je vám k dispozici: osvětlené parkoviště, terasa, velká louka pro odpočinek a sportovní aktivity, dětské hřiště, ohniště, minigolf, prof.tenis.kurt, stolní tenis, venkovní bazén. V zimě provozujeme vlastní lyž. vlek, osvětlené kluziště, půjčovnu lyž. výstroje. Tipy na výlet : Léto - široká paleta horské turistiky, horská kola. V dosahu 10 km Sněžka, Černá hora, Janské Lázně, jízdárna, golfové hřiště, aquapark. Doporučujeme ZOO Dvůr Králové, Adršpach - skalní město, zámek Kuks. Zima - osvětlené kluziště, výlety na běžkách, vlastní lyž.vlek, mnoho sjezdových tratí v okolí, skibus do lyž. center Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Černá hora atd. Půjčovna lyž. výstroje.
A296 kapacita: 26 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Herta Webkamery v okolí objektu Pension Herta
 

v okolí 20 km od objektu Pension Herta:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Krkonoše dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Pension Herta" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Horní Maršov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2883 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha